Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Gadżet dla aktywnych

Aktywność fizyczna to zasadniczy element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie prawidłowo wpływa na ciało i ducha. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard - bez względu na porę roku należy być aktywnym!

Okres letni szczególnie sprzyja wyczynom sportowym.

Masz zamiar wzbogacić swoją wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeśli w tym celu obejrzysz informacje z www (https://kamrec.pl/kamery-na-podczerwien), które dla Ciebie opracowaliśmy w następnym linku.

Na szczęście, wraz z postępem technologicznym możemy zarejestrować swoje niezwykłe ewolucje, mając okazję pochwalenia się nimi przed bliskimi. Aktualnie, w e-sklepach znajdziemy spora ilość wartych uwagi modeli kamer, które pozwalają na wygodne filmowanie. Jeszcze niedawno musieliśmy obmyślać sposób na wykorzystanie tradycyjnej kamery.

Te jednak, nie posiadały oryginalnych mocowań, natomiast przy kontakcie z wodą groziło im trwałe zniszczenie. Producenci kamer zaobserwowali zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas sprzętem do filmowania ekstremalnych wyczynów.

GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu wielkim powodzeniem wśród miłośników surfingu czy jazdy na rowerze cieszą się kamery GoPro, które pozwalają na bezstresowe utrwalanie ewolucji. Poprawiona niedawno kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Kolejnym sprzętem wartym bliższego poznania jest Sony HDR-AS100 , która zadziwia doskonałą jakością wykonania i rewelacyjną jakością obrazu. Kamera robi też zdjęcia, pojedyncze i cykliczne. Dobrze sprawdza się podczas rowerowych wypadów czy za sprawą wodoodpornego pokrowca - w trakcie nurkowania.

GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczne sprzęty to w dzisiejszych czasach stały element kolekcji prezentów skierowanych dla starszego jak i młodszego pokolenia. Ich popularność nadal trwa, a co roku pojawiają się ciekawe nowości i okazje, jeszcze lepsze od poprzedników. Kamera sportowa to gadżet, który na pewno nie wyląduje na dnie szuflady.

Dzięki odpowiednim akcesoriom możemy przytwierdzić ją do kasku, maski samochodu, kijka do nordic walkingu lub spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę znakomita zabawa, dzięki której przeniesiemy na ekran fascynujące momenty i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.