Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Letnie przeceny, czyli w jaki sposób nie dać się nabrać na fikcyjne okazje?

Przełom czerwca oraz lipca to zazwyczaj czas, gdy w sklepach zaczynają się pojawiać pierwsze letnie wyprzedaże. Czasami można nabyć strój w atrakcyjnej cenie, jednak najczęściej dajemy się mamić. Udając się na zakupy, należy być ostrożni.

Zakup torebki
Author: Visit El Paso
Source: http://www.flickr.com
Krok pierwszy. Polując na promocje nie traćmy zdolności racjonalnego myślenia. Owszem, wielki napis „Wyprzedaż” na wystawie sklepu budzi pozytywne emocje, jednak zachowajmy czujność. Gdy zobaczymy cudowną spódnicę lub polecana strona internetowa, która po przecenie jest sporo tańsza, nie lećmy do kasy, co sił w nogach.

Pamiętajmy o tym, aby sprawdzić, jaki jest jej koszt w innych sklepach. Może się okazać, że zamiast oszczędzić zapłacimy dużo więcej. Dodatkowo często przecenione rzeczy nie podlegają zwrotom. Krok numer 2. Zyskajmy pewność, że tańszy towar będziemy mogli zwrócić do sklepu.

Sprawdź ten link, gdyż poznasz tam absorbujące informacje, które zapewne Cię zaciekawią - to niezwykle użyteczna oferta (http://ekotur.wroclaw.pl/cennik-wycieczek.html).

Jeżeli nie ma takiej opcji, wtedy zastanówmy się ponownie nad zakupem. Ochroni nas to przed późniejszym kłopotem. Robiąc zakupy w Łodzi, Gdańsku, Krakowie lub Warszawie, warto posiadać tę wiedzę. Krok numer 3. Kiedy będziemy odchodzić od kasy, nie zapominajmy wziąć ze sobą rachunku. To dowód zrobienia zakupu takiego produktu jak np. oferty na polecanej stronie. Tylko na jego podstawie będziemy mogli zareklamować towar, jeśli naszego niezadowolenia.Idąc na zakupy w Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie czy Katowicach należy pamiętać, by nie dać się zwariować. Pierwsza zasada mówi, iż nie powinniśmy kupować rzeczy tego samego kroju. Jeśli mamy klasyczną zieloną bluzkę koszulową, nie możemy kupować takiej samej w innym kolorze. Nie podążajmy również bezmyślnie za najnowszą modą. Nie każdemu jest dobrze w neonowych kreacjach.

Regał z butami w sklepie
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Nie wariujmy na punkcie butów. Każda szafa ma swoją określoną pojemność. Po co nabywać kolejne baleriny, skoro mamy już dziesięć par prawie identycznych? Przed wyjściem na shopping, otwórzmy szafę oraz przeprowadźmy mały rekonesans. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele rzeczy posiadamy. Wśród nich znajdują się takie, których nigdy nie miałyśmy na sobie. Niektóre z nich mają metki. Pewnie nigdy ich nie włożymy. Zamiast kompulsywnie wydawać pieniądze, lepiej przeznaczmy środki na wspólne wakacje, szkołę tańca bądź karnet na siłownię. Przynajmniej na tym skorzystamy oraz miło spędzimy czas z partnerem.