Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób odszukać odpowiedni hotel

Jak planować noclegi, szczególnie kiedy liczą się dla nas niewielkie koszta podróży? Gdy myślimy o noclegu w nowym miejscu, pierwszym co przychodzi na myśl jest rzecz jasna hotel. Łączy nam się on – zapewne nie bez powodu – z najwyższą opcją cenową. Tak jednak być nie musi. Możemy także spędzić wczasy w komfortowych warunkach i wcale nie wydawać na to majątku. Jakim sposobem jednakże odnaleźć idealne miejsce na schronienie? Gdzie szukać tanich hoteli?


pokój hotelowy
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Noc w hotelu nie za każdym razem musi się łączyć z astronomicznymi kosztami. Jak się okazuje także w hotelu można się targować o cenę, zwłaszcza jeśli nie jest on zatłoczony. Wówczas każdy z klientów będzie wartościowy dla jego personelu. Różnica w opłacie po upuście może być okrojona nawet o kilkanaście procent, dlatego warto spróbować. Personel hotelu jest w większości wypadków do takich negocjacji przyzwyczajony, nikogo przeto nasze postępowanie nie zaskoczy. A przy okazji możemy zaoszczędzić na inne atrakcje wycieczki. Warto również przygotować się wcześniej i zorientować, jakie są ceny w wybranym mieście. Gotowe wyszukiwarki cen, jakich jest w Internecie pełno (starczy wpisać na przykład apartamenty Wrocław), pozwolą nam zorientować się, jaka cena za jaki standard hotelu jest w danym państwie jak też mieście standardem. Dzięki temu nie będziemy zaszokowani opłatą i będziemy mieć pojęcie, na co możemy sobie pozwolić w trakcie ewentualnych negocjacji.


apartament, hotel, łóżko
Author: Jaguar
Source: www.jaguar.pl
Istnieją żelazne wytyczne szukania tanich propozycji noclegu. Warto rezerwować hotel z wyprzedzeniem a także z pomocą Internetu. To gigantyczne medium i stąd właśnie tu panuje duża konkurencja. A duża konkurencja znaczy niemal zawsze walkę o konsumenta, także poprzez zniżki w opłacie. Kiedy nocleg w hotelu jest najtańszy? Na pewno poza sezonem a także wówczas, kiedy zarezerwujemy sobie miejsce z wyprzedzeniem. Jest jednak opcja last-minute, co daje nam gwarancję upustu w razie rezerwacji na ostatni moment, w dniu przyjazdu do danego hotelu. Planując nocleg w hotelu możemy korzystać ze wspomnianych już wcześniej, gotowych wyszukiwarek oraz porównywarek cen. Dzięki temu możemy ze znacznym nawet wyprzedzeniem, całkiem na spokojnie, odnaleźć miejsce, które odpowiada nam zarówno pod względem standardu, jak też ceny, wpisując przykładowo www.leoapart.com/noclegi-wroclaw-apartamenty/