Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Dofinansowania od Unii przeznaczone na inwestycje - czyli, w jakim miejscu poszukiwać ratunku w ich uzyskaniu

Od czasu gdy Polska należy do Unii Europejskiej, wiele słyszy się na temat unijnym dofinansowaniu przeznaczonym dla firm, lub dla person prywatnych, które pragną utworzyć jakąś rzecz od "zera".
Co więcej, najczęściej jeżdżąc na przykład po Polskich drogach, mamy możliwość natrafić na tabliczki, na których odnajdujemy informacje, iż "ta dróżka została odnowiona dzięki funduszom europejskim". W jaki sposób jednak pozyskać tego typu pomoc? Tego dowiesz\po dowiadujesz się ze środka naszego dzisiejszego artykułu!


Biznesman
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com


mózg
Author: _DJ_
Source: http://www.flickr.com


Przeciwko pozorom dofinansowania unijne na inwestycje, nie bywają aż tak trudne do pozyskania, choć im dłużej jesteśmy w Unii, tym bardziej dużo jesteśmy zmuszeni sprostać jej wymaganiom i wypełniać jej warunki (chociażby te najbardziej podstawowe). O same dofinansowanie unijne, mamy możliwość się starać samiutcy, lub z pomocą firm, które zajmują się pomaganiem "początkującym" (czyli właśnie nam), w całej tej biurokratycznej machinie, by pozyskać dotację. W sieci znajdziemy ich całkiem sporo, dzięki czemu na pewno ktoś będzie miał czas zająć się naszym "problemikiem".

Jeśli masz zamiar być na bieżąco w tym zagadnieniu, to spodoba Ci się najnowsza publikacja. Wyszukasz ją pod zaznaczonym tu linkiem. A jeśli będziesz miał pytania, chętnie na nie odpiszemy!

Jednak istnieją pewne rzeczy powiązane z wspomnianymi dofinansowaniami, których nie da rady w żaden metodę przeskoczyć, a bywa to bez wątpienia limit dotacji, jaki unia może przekazać dla Polski każdego roku.
Dlatego jeżeli chcesz założyć firmę, posiadasz przedsiębiorstwo, albo pragniesz ją dla przykładu rozbudować, jesteś zmuszony się spieszyć wraz ze złożeniem papierów o dotację, by odnaleźć się wewnątrz gronie szczęśliwców, którzy to w ogóle załapią się na ową listę. Zapamiętaj! Jeśli nie załapiesz się jednego roczku, możesz poczekać na kolejny, lub poszukać pomocy w innym miejscu!