Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Czasy dla prowadzących swoją działalność gospodarczą nie są łatwe

Tym bardziej w sytuacji, jeśli dopiero od niedawna funkcjonujemy na rynku.


Bardzo duża konkurencja, stała rywalizacja o konsumenta i brak środków na wykonanie czasami niesłychanie konkretnych przedsięwzięć prowadzi do generowania jedynie strat w swoim biznesie.
W podbramkowej sytuacji ostatecznym wyjściem okazuje się po prostu sprzedanie firmy, by nie zadłużać jej w większym stopniu.


wózek widłowy w magazynie
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy taką akurat początkującą firmą, ale z dużymi planami przydatnymi dla wielkich rekinów rynku jesteśmy tzw.startup-ami. Takie duże firmy z chęcią zakupią naszą, a my otrzymamy za to wystarczającą zapłatę. Oczywiście inwestycja w startup musi przynieść nabywającemu zyski, z tej przyczyny wasze niespełnione przedsięwzięcia będą od tego okresu własnością nabywającego i to on będzie je realizował. Taka inwestycja w startup to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż młodej firmie bez zasobów finansowych bardzo ciężko realizować niekiedy rzeczywiście poważne przedsięwzięcia, a tak posiadamy możliwość odzyskać chociażby ulokowane w spółkę środki pieniężne. Takie rozwiązania na świecie są już na tyle popularne, że powstała grupa, która zajmuje się właśnie poszukiwaniem pomysłów, które mają możliwość wykorzystania technologii celem zmian rynkowych. Taki startup venture capITal poprzez inwestycje w startup-y jest w stanie wykonywać ambitne projekty, które w widoczny sposób mogą usprawnić życie, a jeśli ponadto dotyczy to sfery medycznej, okazuje się to tym bardziej znaczące -


Jasne jest, że ciężko sprzedać firmę, która była naszym pragnieniem. Czasami jednak powinno się nasze plany powierzyć tym, którzy dzięki posiadanym pieniądzom wdrażają je w życie.