Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Fundusze europejskie na otwarcie własnej firmy

Fundusze europejskie dają mnóstwo możliwości uzyskania dofinansowania na otwarcie swej firmy.


Jeżeli masz pomysł na firmę, warto postarać się o unijne pieniądze, które pomogą Ci zacząć.
Są one dostępne w formie dotacji lub kredytów. Poza wsparciem finansowym, możesz korzystać też ze szkoleń, porad przy prowadzeniu własnej działalności, a czasami także miejsca do pracy oraz koniecznego ekwipunku. Jeżeli nie ukończyłeś do tej pory 30 lat, nie kształcisz się oraz nie pracujesz, możesz starać się o dotację na własny interes. Najpierw przeprowadzona będzie analiza Twej sytuacji a także indywidualnych predyspozycji. Na jej podstawie będzie opracowany spersonalizowany plan działania. Z pakietu dostępnych działań zostaną wybrane dla Ciebie te, które w Twoim wypadku okażą się najbardziej skuteczne. Będziesz mógł korzystać z doradcy zawodowego, pomocy w znalezieniu zatrudnienia, szkoleń i podyplomowych studiów, praktyk zawodowych. Jednym z elementów pakietu działań będą także pieniądze na założenie biznesu. Co możesz wówczas dostać? Dotację na start Twojego interesu (ponad 20 tys. zł), instruktaże a także doradztwo, pomoc finansową a także wskazówki na pierwszym etapie działania Twojej firmy.


dotacje unijne na badania
Author: NASA's James Webb Space Telescope
Source: http://www.flickr.com


komfort


Jeżeli ukończyłeś 30 lat, również masz możliwość uzyskania dopłaty na uruchomienie firmy. Warunki dofinansowania mogą się różnić zależnie od miejsca zamieszkania.

Jeśli masz chęć zdobyć jeszcze inne informacje na omawiany wątek, odkryj ponadto (http://www.reklamywiktor.pl) pozostałe nasze strony na podobny temat - one też są interesujące.

Podstawowe wytyczne są jednak zawsze podobne.
Jeżeli masz więcej niż 30 lat i nie wykonujesz pracy zarobkowej, możesz starać się o dotację na uruchomienie firmy. Najczęściej powinieneś dodatkowo udowodnić, iż Twa sytuacja zawodowa nie należy do łatwych.

Podobnie interesujący tekst przeczytasz pod tym hiperłączem - przekonasz się, że jest bardzo atrakcyjny, zatem przeczytaj go.

Jeżeli jesteś początkującym badaczem, możesz postarać się o dotacje unijne na badania.