Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Z jakich powodów kredyt dla młodych biznesmenów bywa tak ciężko dostępny?

Przedsiębiorstwa, jakie na rynku funkcjonują krócej aniżeli kwartał mogą napotkać na duży problem z uzyskaniem debetu na bankowym rachunku należącym do firmy. Konto dla firm z debetem jest fikcją dla właściciela firmy z takim niedużym stażem rynkowym. Mają możliwość oni starać się o debet na koncie wyłącznie w 5 polskich instytucjach bankowych. Oferowane w nich debety nie są raczej zawrotne, ale umożliwiają biznesmenom na utrzymanie ciągłości w kwestii finansów, i nierzadko decydują o być albo nie być niewielkiej firmy.


finanse
Osoby, które rejestrują działalność gospodarczą, potrzebują nie tylko oferującego duże możliwości oraz niedrogiego w prowadzeniu firmowego rachunku bankowego, ale nierzadko pytają także o umożliwienie przyznania debetu na koncie. Konto dla firm z debetem to najbardziej interesująca opcja, bo finanse (odzyskiwanie długu od osoby prywatnej) na start są główną z najistotniejszych potrzeb początkujących właścicieli firm - szczegoły tutaj. Wielu z nich nie posiada nawet małych odłożonych finansów albo możliwości wzięcia oszczędności od bliskich: rodziców lub znajomych, a na początkowym poziomie budowania przedsiębiorstwa niełatwo bywa pozyskać finansowanie z zewnątrz. Pierwszą z najczęściej wykorzystywanych metod otrzymania finansów na rozbudowę przedsiębiorstwa są kredyty bankowe.


finanse
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Z ankiety niezależnego biura analizy zachowań rynkowych, przeprowadzonej w bardzo wielu instytucjach finansowych, wynika jednak, iż skromna liczba takich instytucji jest w stanie udzielić debet właścicielowi firmy bez odpowiednio określonego rynkowego stażu. W wypadku działalności jednoosobowych, które funkcjonują mniej niż kwartał, na taką formę finansowego wsparcia można się załapać tylko w 5 krajowych instytucjach bankowych. Konto dla firm z debetem nie powinno zostać aż tak obostrzone, ponieważ tego typu forma niedużej krótkiej pożyczki bywa nierzadko jedyną formą pomocy, na jaką mają możliwość liczyć początkujący biznesmeni umacniający swoją pozycję na rynku.