Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Zupełnie niedawno w naszym kraju pojawił się nowy problem.Brak pracowników

Dzisiaj menadżerowie , właściciele firm tych małych i tych dużych borykają się z niedostateczną liczbą pracowników. Niestety niż demograficzny i wyjazd naszych rodaków do państw zachodnich zrobiły swoje .


Bywa i tak, iż na znalezienie pracownika tracimy tygodnie lub nawet miesiące.


instytucja
Author: foam
Source: http://www.flickr.com
Ale wcale nie musi tak być. Ratunkiem w takiej sytuacji może być outsourcing pracowniczy, a ściślej mówiąc pracownicy z Ukrainy pomogą rozwiązać ten problem. Korzystanie z usług wynajętych pracowników jest ogromnie wygodną alternatywą dla firm mających produkcję okresową, bo pracownicy mogą pozostawać zatrudnieni jedynie w celu wykonania konkretnych prac. To też dobre rozwiązanie dla zakładów wytwarzających Produkty przez okrągły rok. Różnorodne zasady współpracy z firmą oferującą outsourcing pracowniczy (bardzo pomocna strona) negocjujemy indywidualnie, niezwykle często jest tak, iż w porozumieniu zaznaczamy możliwość przejęcia pracownika. Jednak przeważnie pracownik zatrudniony w agencji jest w tej agencji, prace wykonuje dla nas, lecz to ona własnie ponosi wydatki związane z zatrudnieniem . W wypadku, kiedy w grę wchodzą pracownicy z Ukrainy to agencja zajmuje się oczywiście wszelakimi zezwoleniami , formalnościami i formą zatrudnienia. Korzyści więc odnosi każda jedna ze stron.


To właśnie pracownicy (zobacz również monitoring w firmie) z Ukrainy bywają ogromnie doceniani przez rodzimych pracodawców.


Bywa tak dlatego, że niekorzystna sytuacja za wschodnią granicą powoduje, że ludzie chętnie przybywają do nas, ponieważ polskie pensje okazują się o dużo wyższe od tych na Ukrainie.