Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Wypożyczalnie kajakowe rozpoczęły okres wakacyjny

Marzysz o ciszy? Bez miejskiego hałasu, bez masy osób. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie można zrealizować swoje plany.
wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób, mieszkających i pracujących na co dzień w dużych miastach, na urlopie chce spokoju i ciszy pośród bliskich sobie ludzi oraz natury. Czy istnieje takie miejsce w naszym kraju? A jeżeli tak, to gdzie takie miejsce można znaleźć? Jednym z nich są Bieszczady, należące do najbardziej dzikich obszarów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji ekstremalnej pontonem.


W Bieszczadach nie znajdziesz żadnej galerii handlowej. Nie odwiedzić Starbucksa, KFC oraz innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takich miejsc nie ma. Tu można za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, zobaczyć, ile tak naprawdę istnieje gwiazd na niebie, których w dużym mieście nigdy nie ujrzysz ze względu na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to miejsce, gdzie możesz do woli relaksować się, leżąc całymi dniami na trawie lub taplając się w jeziorze. Jeśli natomiast jesteś typem człowieka czynu i chcesz bardziej aktywne wykorzystać wczasy, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach posiadają w swoich ofertach rekreacyjne spływy kajakowe, z przeznaczeniem przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Trasy spływów przebiegają przez rzeki: San, Osława i Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!
Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są a także Mazury. Na Mazurach też realizowane są spływy kajakowe: jedno- albo kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach istnieją wypożyczalnie kajaków, w których możemy sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek ze znajomymi i rodziną i zwiedzać wybrane przez siebie tereny. Tu do wyboru mamy obszary Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie wszystkie szlaki. Wybór jest ogromny, a i cena wycieczki bardzo przystępny. W zależności od szlaku oraz ilości osób, ceny za jednodniowe spływy kajakowe wahają się pomiędzy 40-70zł/dzień.
Jeśli masz dosyć gwaru swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach albo Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i udany czas wolny.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Zachęcamy Cię zatem jeszcze dalej (https://calus-p.pl/81-lawki-stalowe) - do naszej nowej strony. Tam oczekują na Ciebie rzetelne wątki.