Prężny rozwój gałęzi horeca na rodzimym rynku. Dochodowa pozycja hoteli.

Współcześnie hotele to miejsca, w których nie tylko można się przespać i coś zjeść. Współcześnie hotele prężnie przejmują również organizację i obsługę konferencji, urządzanie imprez integracyjnych czy wesel, przygotowanie zaplecza pod warsztaty kulinarne czy wynajem sal szkoleniowych. Zwykle hotele wydzielają ogólnodostępne SPA albo własną winiarnię. Ich menadżerowie czerpią inspiracje z wzorców światowych czy też z targów branży horeca.

półka z ręcznikami
Source: http://www.flickr.com
Odbywające się parę razy do roku targi branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringu, gromadzą sporą ilość biznesmenów i zainteresowanych. Targi to poważne, biznesowe meetingi, na jakich prezentuje się na przykład produkty (ręczniki hotelowe, zastawa, pościel) i usługi a także nowoczesne rozwiązania przeznaczone dla obiektów o zróżnicowanym poziomie - Madoza. Jednak nie tylko hotele poszukują partnerów biznesowych albo >>> przeskocz pod ten adres http://villamare.com.pl/ kupują potrzebne materiały, lecz także sporo innych istotnych graczy z sektora horeca. Punkty gastronomiczne możemy spotkać wszędzie – na festiwalach muzycznych, wystawach i w nadmorskich kurortach. Duże targi branży hotelarskiej i gastronomicznej pokazują, jak wielka jest to branża. Targi stwarzają szansę przedstawienia oferty szerokiemu gronu ludzi z branży, lecz szczególnie doceniana jest sprzedaż przedmiotów po cenach hurtowych. Zwykle w programie tych targów jest wiele szkoleń, konferencji i innych spotkań, dzięki którym można nie tylko zdobyć cenną wiedzę, lecz też podnieść kwalifikacje.łazienka hotelowa
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Na tapetę brane są nowe produkty, w ostatnim czasie szczególnie duży nacisk kładzie się na restauracje w hotelach i spełnianie wymagań hotelowych gości, np. dietetycznych posiłków czy rozszerzenia puli dań wegańskich - Zawadzki Sylwester Madoza. Wielu producentów zbiera wówczas zapotrzebowanie na rzeczy personalizowane – ręczniki hotelowe, narzuty albo pościel – z haftowanym napisem albo w określonej kombinacji kolorystycznej. Sektor „horeca” w Polsce z pewnością działa dynamicznie i przynosi duże zyski.