Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Główne zalety telebimów jako nośnika reklamy, jak są zbudowane obecnie sprzedawane panele LED.

Telebimy przebojem wdarły się na reklamowy rynek kilkanaście lat temu i wszystko wskazuje na to, że pozostaną na nim na długo. Możliwe to było dzięki bardzo dużemu postępowi technologicznemu, jaki się dokonał w obszarze diod typu LED. Telebimy są wykonane z dużej ilości malutkich punktów, a każdy z nich jeszcze dodatkowo jest złożony z trzech diod. Każda z nich ma inną barwę, i suma ich światła daje wynikowy kolor widziany przez odbiorcę.

bilboard
Source: flickr.com
Telebimy najczęściej są produkowane z niedużych paneli, które można łączyć w dowolne zestawy. W każdym takim panelu będzie się znajdować pewna liczba punktów, a także układ sterujący odpowiadający za ich pracę - (poznaj więcej). Dzięki możliwościom łączenia można z tego typu niezależnych paneli zbudować w zasadzie nieograniczone telebimy, a co najbardziej istotne, da się to zrobić na jakiś okres czasu i następnie je rozłożyć. Z plusów telebimów korzysta obecnie nie tylko sam rynek reklamy, choć zostały przez niego bardzo ciepło przyjęte, ale równie często są stosowane przy najróżniejszych wydarzeniach kulturalnych i sportowych.reklama zewnętrzna
Author: Andy Atzert
Source: http://www.flickr.com
Jak się okazuje reklama (oklejanie samochodów cena) na telebimach ma całkiem spore zalety w porównaniu z tradycyjnymi nośnikami. Przede wszystkim daje niespotykaną do tej pory możliwość elastycznej emisji. Zmiana wyświetlanej reklamy na tradycyjnych bilboardach wiązała się z wysłaniem na miejsce jednego z pracowników, który musiał przykleić nową. Przy kilkuset punkach do obsłużenia mogło się z tego zrobić faktycznie sporo pracy, i to nie dla jednego człowieka. W przypadku telebimów sytuacja jest znacznie łatwiejsza, bowiem starczy wgrać nowy schemat emisji do urządzenia sterującego i jest po sprawie. I właśnie taka duża elastyczność jest największą zaletą, jaką proponują te nowoczesne urządzenia. Reklamy emitować można z dowolną częstotliwością i kolejnością, a ich ustawienie nie jest wcale trudne. Kolejną ważną zaletą będzie to, że reklama na telebimie gdańsk jest widoczna w każdych warunkach pogodowych. Użyte w takich telebimach diody mają wysoką jasność, dzięki czemu są bardzo dobrze widoczne nawet w całkowitej ciemności czy przy padającym deszczu albo śniegu.