Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego musimy częściej jeździć rowerem?

Polska to naturalnie nie Chiny bądź Holandia - zatem zasadniczo rowery wśród mieszkańców Polski no na nieszczęście nie odgrywają tak wielkiej roli. Jednakowoż ogólnie pod względem jazdy na rowerze, szybko gonimy nieco bardziej rowerowe nacje.

wycieczka rowerowa
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com
Trzeba zresztą rozróżnić dwa typy rowerzystów - ci rowerzyści, którzy najzwyczajniej w świecie traktują własny rower jak zwykły środek transportu oraz te osoby według których rower jest wspaniały, ale tylko do rekreacji. Oczywiście te dwie grupy niejako się mogą złączyć, ale zasadniczo trudno nie zauważyć, że istotnie właśnie takowe grupy są dostrzegalne. Tak naprawdę nie ma najmniejszego sensu przekonywać internautów do jeżdżenia rowerem do swojej pracy, bo tak czy siak każdy ma rozum, ale należy zaznaczyć, iż w przypadku jazdy dla rozrywki, bez cienia wątpliwości warto bardziej lobbować, to pewnik. W takim razie dużo chętniej kupujmy rowery Łomża, a później w żadnym razie nie sprawmy, iż własny rower będziemy widzieć wyłącznie raz na rok. Należy możliwie jak najczęściej jeździć na rowerze, nierzadko nawet jacyś śmiałkowi wyciągają rower w sezonie zimowym. To tak naprawdę stosunkowo powszechny proceder.

siodełko rowerowe
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
W takim razie argumenty za tym by często, no przynajmniej 2 razy w trakcie tygodnia jeździć na jakimś rowerze. Aktywność na świeżutkim powietrzu sprawia, że wreszcie możemy tak jakby odpocząć, podładować akumulatory, bo wiadomo - w przypadku zbyt częstego siedzenia w czterech ścianach praktycznie można zwariować. Warto także docenić rowery pod względem estetycznym: jeżeli będziemy jeździli na rowerze, niejako automatycznie nasza sylwetka będzie korzystniej wyglądała. Bardzo często kobiety mawiają, że choć cieszą się idealną wagą, tak czy siak kochają kolarstwo przede wszystkim z powodów estetycznych. Szczególnie pupa jest częścią ciała, która tak jakby jest korzystniej wyglądająca - właśnie w skutek jazdy na rowerze. Poza tym, rower powoduje, że niejako możemy spotkać interesujących ludzi. I uważajmy: w końcu w wielu przypadkach rowerzyści narzekają na warunki drogowe. Na nieszczęście owe "zażalenia" mają pokrycie w rzeczywistości - czytaj więcej na .