Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Redukujemy koszty przelotu – krótki poradnik

Dalekie zakątki świata są atrakcyjne dla wielu osób, niestety, wysokie koszty wycieczki często uniemożliwiają realizację podróżniczych marzeń. Znaczną część środków pochłaniają zwykle koszty przejazdu, dlatego warto szukać rozwiązań, które zmniejszą wydatki na przelot. Dzięki temu będziemy mogli podróżować regularnie i dalej.

kliknij
Author: Mark Harkin
Source: http://www.flickr.com
Istnieje kilka podstawowych reguł, których trzeba się trzymać, by mieć szansę na zakupienie atrakcyjnych cenowo biletów na samolot (kliknij i przeczytaj). Jeżeli zastanawiamy się, jak znaleźć tanie loty, to najistotniejszą informacją jest fakt, iż przewoźnicy dźwigają ceny w sezonach świątecznych oraz w czasie wakacji. Od września do listopada i od stycznia do pierwszych dni czerwca bilety będą dużo tańsze, niż na chwilę przed Bożym Narodzeniem, czy okresem letnim.

Kliknij ten odnośnik, a przekonasz się, że opublikowane tam wpisy z www (http://www.statkiempotrawie.com/oferta/szlakiem-starych-pochylni) zainteresują takie osoby, które zaabsorbowane są podnoszoną tutaj kwestią.

Poza tym, różne linie lotnicze mają dodatkowe promocje w różnych terminach, dlatego warto jest korzystać z dostępnych w internecie, darmowych wyszukiwarek lotów oraz porównywarek cen. Za ich pomocą można natrafić na wyjątkowo korzystne oferty. Inną zasadą jest to, że z im większym wyprzedzeniem zabukujemy bilet na dany lot, tym niższą uzyskamy cenę. Warto więc planować wczasy z 2-3-miesięcznym wyprzedzeniem, lub wręcz przeciwnie – wybierać loty last minute, na które wyprzedawane są pojedyncze wolne miejsca w samolocie.Takie postępowanie wymaga sporej elastyczności i dopasowania terminów wycieczek do aktualnej sytuacji na rynku biletów lotniczych, a jak znaleźć tanie loty, jeśli jesteśmy osobami pracującymi zawodowo i urlop planujemy dużo wcześniej? Również i w tej sytuacji można wdrożyć pomysłowe rozwiązania, które znacząco obniżą koszt podróży. Na przykład, zazwyczaj jest tak, iż lot z kilkoma przesiadkami wyjdzie nas o wiele taniej niż lot bezpośredni.

Interesują Cię różnego rodzaju inne informacje (http://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-azji/emiraty-arabskie)? Jeśli tak, to przekieruj się na podaną stronę i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz zadowolony.


Co prawda, rozwiązanie jest mniej komfortowe, jednak z drugiej strony – pozwala na zwiedzenie dodatkowych miast na trasie, ponieważ między poszczególnymi lotami mamy zazwyczaj kilka godzin czekania na samolot. Warto wziąć pod uwagę, iż loty wyznaczone na dni robocze zawsze będą tańsze, niż te w dni wolne, kiedy to podróżuje największa ilość wczasowiczów. Cenną informacją jest także to, że z skromniejszych miejscowości zwykle podróżuje się taniej niż z rozbudowanych metropolii, dlatego czasem lepiej dojechać samochodem, albo autokarem na odległe lotnisko, niż korzystać z tego, do którego mamy najbliżej.