Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Obecny wiek to okres kart wszelkiego typu - takich kredytowych i bankomatowych - nieubłaganie wypierają one z użycia zwykłe pieniądze

Współczesne rewolucje technologiczne powodują, że nasze funkcjonowanie zmienia się w ogromnym tempie. Mamy laptopy i internet. Mamy możliwość także bez kłopotu jeździć po świecie.
Również sposób płacenia zmienia się radykalnie.


sala konferencyjna
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com


Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć o tym, że Szwecja ma zamiar kompletnie zrezygnować z tradycyjnych pieniędzy jeszcze przed 2020 rokiem. Pewnie będzie to pierwszy kraj, który da sygnał innym państwom do działania. Nic nie jest pewne. Jednak w kraju nad Wisłą nadal trudno wyobrazić sobie, aby zaprzestano druku naszego pięknego złotego z królami na banknocie. Prawda, użycie kart płatniczych jest niebywale powszechne. Coraz częściej jest to przyczyną tego, że ludzie rezygnują z posiadania banknotów. Tym bardziej, że hipermarkety czy restauracje z reguły akceptują już karty. Jednak pomimo tego - zawsze powinniśmy mieć ze sobą jakieś papierowe pieniądze. Może się okazać, że istnieją miejsca, gdzie gotówka jest niezbędna. Przykładowo, nie będziemy mogli zrobić jednej strony ksera, nie uiszczając opłaty monetami.

Musisz mieć świadomość, że nasza witryna pomoże Ci w zgromadzeniu zajmujących informacji na każdy temat. Taka strona z pewnością Ci się będzie podobała.

Kłopot ze zrobieniem zakupów bez gotówki możemy mieć również na wsi. Niekiedy różne kramiki na rynku z suwenirami również nie posiadają terminala płatniczego. W popularnych ostatnimi czasy food trackach także sporadycznie można spotkać możliwość zapłacenia kartą.
Z tego powodu, jak mawiają nasze babcie - przezorny jest ubezpieczony.

Pewnie przyda Ci się dostęp ekstra (https://www.kantor-intraco.pl/kontakt) do naszej następnej strony. Nie czekaj, tym bardziej jeżeli zaciekawiły Cię omówione tu treści.

Powinniśmy nosić ze sobą tradycyjne pieniądze, ponieważ nie wiemy, kiedy mogą nam uratować życie.