Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Co na co dzień można zrobić bez opuszczania mieszkania?

XXI wiek przyniósł wiele ułatwień. Bez opuszczania mieszkania możemy dzisiaj zrobić całkiem sporo rzeczy – począwszy od edukacji, troski o zdrowie, a na kupowaniu prezentów lub odzieży skończywszy. Nowe media spowodowały, że żyje się łatwiej. Dzięki rozwojowi internetu człowiek może uczyć się, pracować, zrobić zakupy, uregulować rachunki, pogadać ze znajomymi ze szkolnej ławy a nawet szukać sobie towarzysza życia bez wychodzenia z domu.


rozliczanie PIT-a online
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Pijąc kawę czy jedząc śniadanie możemy brać udział w webinarach, szkoleniach czy wykładach. To duża wartość, bo zrobienie szkolenia (polecamy szkolenia integracyjne) w odległym zakątku naszego kraju bardzo często ma związek nie tylko z dodatkowymi kosztami (podróż, hotel), ale również z wymogiem pozostawienia wszystkich obowiązków związanych na przykład z przedsiębiorstwem, które prowadzimy itp. Dzięki różnym platformom w w internecie możemy uporać się z częścią naszych spraw urzędowych, przykładowo - skontrolować etap realizacji spraw w urzędzie miasta (jak dowód osobisty) czy naszych wniosków. Przez stronę www możemy także złożyć rozliczenie PIT online. Wcale nie ma potrzeby udawać się z tym do biura rachunkowego. Nie przysporzy nam to dużo pracy - wystarczy ściągnąć PIT 2016 program i analogicznie jak w poprzednim roku (rozliczenie PIT 2015), krok po kroku uzupełniać rubryki w tabelkach za 2016 rok (przekaż jeden procent ). Skończone rozliczenie PIT, dzięki odpowiedniej platformie, także można przesłać przez sieć a później jedynie czekać na zwrot nadpłaconego podatku.


finasne
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o inne finansowe sprawy – również z wykorzystaniem internetu można zapłacić rachunki albo zarządzać naszymi finansami uzbieranymi na koncie. To, co przypadło ludziom do gustu, to zakupy w sieci (źródło). Odzież, kosmetyki, leki, książki a nawet jedzenie – wszystko może być doręczone przez kuriera pod nasze drzwi. Sami powinniśmy zdecydować, jakie rzeczy stanowią faktycznie duże ułatwienie dla ludzi, a które – choć pozornie mają coś ułatwiać, tak naprawdę zatrzymują człowieka w rozwoju. Rozliczenie PIT 2015 poprzez PIT online lub wirtualne kursy dokształcające to na pewno coś, co świadczy o rozwoju najnowszych technologii i rozwoju cywilizacyjnym, ale obcowanie z żywym człowiekiem daje morze możliwości.