Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/complexrower.pl/includes/menu.inc).

Wakacje zimą - sprawdź ciekawe miejsca, w które warto pojechać

Wczasy zimą - dokąd pojechać w lutym, styczniu bądź z początkiem marca, żeby było pogodnie oraz tanio? Wybór nie jest łatwy, natomiast urlop w ciepłych krajach pomimo wszystko kosztowny. Doradzamy, dokąd pojechać na wakacje zimą, kiedy chcemy zaznać słońca, ale nie stać nas na to, by przepłacać. By delektować się słońcem i ciepłą wodą w morzu niekiedy trzeba udać się naprawdę daleko. Długą jak też drogą podróż wynagradzają nie tylko rewelacyjne warunki pogodowe, także odwiedzanie unikatowych atrakcji zadośćuczyni nam podjęty trud.
Meksyk. Dla wielbiących siestę, błogie lenistwo oraz tequilę, Meksyk to kierunek perfekcyjny. Tak samo jak do Tajlandii, do Meksyku najlepiej wyruszyć w zimowych miesiącach, zaczynając od końca listopada do lutego. Różnorodność Meksyku zachwyca. Można podążać śladami Majów i Azteków i dosięgać wzrokiem ruiny ich miast w Tulum bądź Teotihuacan - czytaj o wczasach organizowanych przez niemieckie biuro podróży. Możesz zajrzeć do mieszkania malarki Fridy Kahlo, a w Mexico City podziwiać murale autorstwa jej małżonka, Diego Rivery. Możesz opalać się na złocistych plażach Cancún czy Playa del Carmen, popijając tequilę czy kolorowego drinka, przegryzając quesadillę bądź klasyczne tacos al pastor.
Meksyk
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Tulum Meksyk. Jest to jedno z ciekawszych miejscowości na Półwyspie Jukatan w Meksyku. Położenie Tulum jest nietypowe, to znaczy miejscowość owa usytuowana jest na wybrzeżu klifowym. O wielkie urwiska rozbijają się bałwany Morza Karaibskiego. W przeszłości osadę osiedlali Majowie i to właśnie ich obecność rozsławiła Tulum jako jedno z ciekawszych jak też najentuzjastyczniej odwiedzanych w Meksyku stanowisk archeologicznych - czytaj o ofercie biura Apollo Tour. W starożytnych czasach Tulum służyło jako przystań rybacka oraz twierdza, a wiele zabytków z owego okresu, głównie świątynie oraz zabudowania militarne, w świetnym stanie zachowały się do naszych czasów. Łagodna zima sprzyja ich odwiedzaniu - w najchłodniejszych miesiącach w ciągu roku temperatura powietrza nadal wynosi tutaj powyżej 20 stopni C.


Wczasy z niemieckich biur podróży są korzystniejsze cenowo aniżeli wyjazdy z Polski.
Decydując się na Meksyk z Niemiec możesz zatem sporo zaoszczędzić. Istnieje także opinia, iż Niemieckie biura podróży proponują wyższy standard niż ich krajowe odpowiedniki.